Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası

Hayatımızda bıraktığı hatıralar ve kazanımlarla gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz.

Yeni yılda, umutlarımızı tazeleyerek, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıp, toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Ülkemizin ve ilçemizin gelişmesi için daha çok çalışmalıyız.

Bu anlamda en büyük gayemiz sevgi ve hoşgörüsü ile ilçemizin her alanda daha mutlu insanların yaşadığı bir ilçe haline gelmesini sağlamaktır.2022 yılının geçmiş yıllardan daha huzurlu ve güzel geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması gönülden temennimizdir. 2022 yılının ülkemizde, bölgemizde ve ilçemizde acıların yaşanmadığı, huzur ve esenliğin hâkim olduğu bir yıl olmasını diliyorum.

Sahip olduğumuz bu güzel ülkenin güçlü ve aydınlık bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızın bilinci içerisinde yeni yılı kutluyor; 2022 yılının ülkemize, milletimize, çalışma arkadaşlarıma ve kıymetli üyelerimize sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum."