Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası
Başkanın Mesajı

BAŞKANIN MESAJI

-2022-

2018 yılında Memlekete hizmet anlayışıyla çıktığımız yolda 2022 yılında da sizlerden aldığımız destek ile 2. Dönem de eskimeyen heyecanımızla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu kutlu görevi şahsıma yeniden layık gören tüm Oda Üyelerimize, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

Yenilenen enerjimizle, durmadan hizmet anlayışıyla Her şey Mustafakemalpaşa İçin…

 

Saygılarımla,

Tekin UZKINAY

Yönetim Kurulu Başkanı

===================================================================================================================================================================================================

BAŞKANIN MESAJI

-2018-

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak 14.04.2018 tarihinde ilk meclis toplantısını icra ederken meclis başkanlığını ve yönetim kurulumuzu belirledik.

Memlekete hizmet anlayışı çıktığımız bu yol bizlere inanan, dost ve dualarını esirgemeyen tüm meclis üyesi ve meslek komitelerinde görev alan arkadaşlarımıza, üyelerimize ve dostlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Bize verilen bu kutlu görevde şahsım, yönetim kurulu ve meclis üyesi arkadaşlarımız devir aldığımız hizmet bayrağını daha da ileriye götürmek için çalışacağız.

Herşey Mustafakemalpaşa için …

Tekin UZKINAY
Yönetim Kurulu Başkanı