›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK < geri


< tüm haberler

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bursa Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin ilçe toplantılarının sonuncusunu Mustafakemalpaşa’da gerçekleştirirken toplantıda konuşan KGK İcra Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir gelecek dönemde kadınların ekonominin kutup yıldızları olacağını ifade etti.

Kadınlara cesaret vermek ve girişimciliğe yönlendirmek adına çalışmalarına hız kesmeden devam eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bursa Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ilçe ziyaretlerinin sonuncusunu Mustafakemalpaşa’da gerçekleştirdi.

Mustafakemalpaşa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Figen Demirtaş’ın ev sahipliğinde Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Emin Buz, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Vedat Süngü ve kadın girişimciler ile bir araya gelen TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu ilçeyi yakından tanıma fırsatını yakaladı.

Mustafa Kemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Emin Buz ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederken, kadınların ekonomin hayatın yapı taşları olduğunu ifade etti.

“İLÇELERİMİZLE BİRLİKTE BİR SİNERJİ YARATTIK”

TOBB Bursa Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Nurcan Özdemir ise kadınların iş hayatında daha aktif bir rol alması için çaba sarf ettiklerini belirtirken, bunu başarmak için KGK olarak sahada yer aldıklarını söyledi. Ülkemizde kadınların iş hayatında aktif bir rol almasının önünde çok fazla engel olduğuna değinen Özdemir, bu engeller aşıldığı takdirde kadınların gelecekte ekonominin kutup yıldızları olacağını kaydetti. Kadınları iş hayatına kazandırmak için ellerinden geleni yaptıklarının altını çizen Özdemir “Biz TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu olarak aylık olağan toplantılarımızı ilçelerimizde gerçekleştirerek bir sinerji yarattık. Bu ay da son ilçe ziyaretimizi Mustafakemalpaşa’da gerçekleştiriyoruz. Bizleri ağırladığınız için öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum” dedi. İlçelerdeki kadın girişimciler ile tanışmanın kendilerine güç verdiğini ifade eden Özdemir “İlçelerdeki kadın girişimcilerimizden çok şey öğreniyor ve fikir alışverişleri yaparak farklı çalışmaları ortaya koymaya çalışıyoruz” açıklamalarında bulundu. Ülkemizde kadınların birçok projesi ve fikri olduğunu fakat bunları hayata geçiremediğini ifade eden Özdemir, bu engeli aşmak için somut projeler geliştirdiklerini ve kısa sürede hayata geçireceklerini ifade etti.

Mustafakemalpaşa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Figen Demirtaş da yaptıkları etkinliklerine ilişkin bilgiler vererek Kadın Girişimciler Kurulu’nda olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.
Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası