›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI < geri


< tüm haberler

24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLAYAN TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN;

“ÇAĞDAŞ VE DEMOKRATİK HAYATIN VAZGEÇİLMEZ UNSURLARINDAN BİRİ OLAN BASIN, KAMUOYUNA TARAFSIZ, DOĞRU VE HIZLI BİÇİMDE BİLGİ VE HABER VEREREK, TOPLUMU AYDINLATIP, MESLEK İLKELERİNE, KİŞİLİK HAKLARINA SAYGI ÇERÇEVESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR. ÇAĞDAŞ DEMOKRASİLERİN OLMAZSA OLMAZI ‘İLETİŞİM ÖZGÜRLÜĞÜ’ ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞININ DA TEMEL YAPI TAŞLARINDANDIR.

BASIN, YAŞADIĞIMIZ BÖLGE VE TÜM DÜNYADAKİ GELİŞMELER HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAMIZI SAĞLAMAKTADIR. YURTTAŞLA DEVLET ARASINDAKİ İLETİŞİMİN SAĞLANMASI, KAMUOYU OLUŞTURULMASI GİBİ ÖNEMLİ GÖREV VE SORUMLULUKLAR ÜSTLENMEKTEDİR. “BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK’ÜN, ‘BASIN, BİR MİLLETİN ORTAK SESİDİR. BİR MİLLETİ AYDINLATMA VE OLGUNLAŞTIRMADA, BİR MİLLETİN İHTİYAÇ DUYDUĞU DÜŞÜNSEL GIDAYI VERMEDE, ÖZET OLARAK BİR MİLLETİN HEDEFİ MUTLULUK OLAN ORTAK DOĞRULTUDA YÜRÜMESİNİN SAĞLANMASINDA BASIN, BAŞLI BAŞINA BİR GÜÇ, BİR OKUL, BİR ÖNCÜDÜR’ SÖZÜ DE BASININ ÖNEMİNİ VE MENSUPLARININ ÜSTLENDİĞİ BÜYÜK SORUMLULUĞU ORTAYA KOYMAKTADIR. HER ALANDA HEDEFLENEN BAŞARIYA ULAŞMASINDA VE BU BAŞARININ ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE OLUMLU YÖNDE YANSIMASINDA BASIN MENSUPLARININ GÖSTERDİKLERİ DUYARLILIĞIN VE BU KONUDA YAPTIKLARI BAŞARILI ÇALIŞMALARIN BÜYÜK KATKI SAĞLADIĞINA İNANIYORUM. 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINIZI KUTLAR, BASIN MESLEK İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA İLKELİ, TARAFSIZ, SORUMLU VE BİLİNÇLİ GAZETECİLİK ANLAYIŞIYLA YAPILAN ÇALIŞMALARIN DEVAMINI DİLERİM.Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası